Дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка»

5 грудня 2018 р. старшим викладачем кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Інституту людини  Ткачишиною О.Р. був проведений захід, присвячений до Грінченківської декади - дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка». В заході взяли участь студенти I курсу напряму підготовки «Психологія».

club 05 12 18 1  club 05 12 18 2

Студенти ознайомилися з біографічними даними життєпису Бориса Грінченка, які сформували у нього родинні цінності, що відобразились у його творчості. В ході дискусії прозвучали цікаві думки студентів, що стосувались, як життєвого шляху Б. Грінченка, так і творчого.

На завершення заходу студенти переглянули фільм, що розкриває невідомі аспекти особистого життя Б. Грінченка, особливості атмосфери в родині, що також мали вплив на його творчі задуми.

club 05 12 18 3  club 05 12 18 4