Участь у Міжнародній конференції «Цькування (булінг) у шкільних колективах: політики і практики протидії та попередження»

26 жовтня 2018 р. на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цькування (булінг) у шкільних колективах: політики і практики протидії та попередження». Співорганізаторами заходу постали Міністерство освіти і науки України; Посольство Литовської Республіки в Україні; Проект «Офіс освітніх реформ в Україні»; Центр дітей і молоді (Литовська Республіка).

konferentsiya 26 10 18 1

konferentsiya 26 10 18 2

Активними учасниками конференції стали доценти кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Тетяна Цюман і Олена Шевцова, у просторі наукових інтересів яких є безпека освітнього середовища та психологія попередження булінгу. З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням.