Соціальний проект "З Києвом і для Києва"

6 жовтня 2018 р. куратори студентських груп психологів - Фурман В.В., Власенко І.А., Васильєв О.О., разом зі студентами взяли активну участь у відкритті вже традиційного для нашого Університету Соціального проекту "З Києвом і для Києва".

Soc Furman 06 10 18 1

В цьому році від кафедри загальної, вікової та педагогічної психології було представлено "Арт-майстерню для малечі" з елементами експрес-діагностики.

Soc Furman 06 10 18 3

Soc Furman 06 10 18 5

На нашу думку, особливо актуальною арт-терапія є для дітей, це чудова можливість для малюка «відкритися», поділитися своїми емоціями. Ініціюючи подібні заходи, ми бачимо відгук суспільства, зацікавлених громадян та вдячних учасників. Отже, цей проект наповнює життя яскравими емоціями, змістовним дозвіллям та цікавим навчанням.

Soc Furman 06 10 18 4

Soc Furman 06 10 18 2