Майстер-клас «Формування екопсихологічного простору особистості засобами інтуїтивного малювання»

17 травня 2018 року у межах Наукової цукерні Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся  майстер-клас «Формування екопсихологічного простору особистості засобами інтуїтивного малювання», модератором якого виступила Фурман Вікторія Вікторівна (к. псих. наук, ст. викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології).

Cukernia Furman 1

Cukernia Furman 4

Учасники  майстер-класу створити власний екопсихологічний простір за допомогою методу інтуїтивного малювання. Розглянули інтуїтивне малювання як дієвий метод активізації внутрішнього ресурсу фахівця та створення екопсихологічного простору у процесі професійної діяльності і підвищення рівня особистісної ефективності.

Cukernia Furman 14

Cukernia Furman 2