Психологічна студія «Сучасна особистість: прагнення самотворення»

24 квітня 2018 року в межах Дня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології в Інституті людини відбулася інтерактивно насичена робота психологічної студії «Сучасна особистість: прагнення самотворення» (модератор – Олена Михайлівна Шевцова, к. психол. н., доцент кафедри загальної,вікової та педагогічної психології).

psykholohichna studiya 1

Упродовж засідання психологічної студії учасникам (студентам-психологам) удалося краще усвідомити власні ціннісні основи (бажання, інтереси, прагнення, світоглядні орієнтації, цінності тощо) самотворення, означити засадничі умови самовдосконалення сучасної особистості, опанувати експрес-засоби активізації самотворчого процесу, впевнитися у сталому прагненні особистості до гармонійного саморозвитку, до цілісності, особистісної зрілості, досконалості.

psykholohichna studiya 2

У невимушеній, психологічно комфортній атмосфері учасники заходу дійшли висновку, що ми –  всі – дуже схожі у своїх прагненнях любові, злагоди, взаєморозуміння і добра.

psykholohichna studiya 3