Засідання наукового коворкінгу “Я - психолог” - “Як застосовувати методи дизайн-мислення у власному житті?”

18 квітня відбулось засідання наукового коворкінгу “Я - психолог” на тему - “Як застосовувати методи дизайн-мислення у власному житті?”

Co-working 1

Модератором заходу виступила Фурман Вікторія Вікторівна (кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології).

Co-working 2

Під час заходу студенти-психологи другого курсу ознайомились з дизайн-мисленням, як творчим методом щодо вирішення будь-яких поставлених життєвих питань. Цей метод був запропонований викладачами Стенфордського університету Біллом Барнеттом та Дейвом Евансом, які успішно впровадили його в курсі "Designing Your Life".

Наші студенти опанували методику "Майбутнє з варіантами", результати якої викликали інтерес, позитивні емоції та моделювання дизайну власного майбутнього.

Co-working 3

Co-working 4