Науково-практичний семінар "Арт-практики в системі екопсихологічних трансформацій"

30 березня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології  в рамках проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» був проведений науково-практичний семінар "Арт-практики в системі екопсихологічних трансформацій".

sem 1

Спікерами семінару виступили Сергєєнкова О.П. (доктор псих. наук, професор) та Канюка І.О. (к. псих. наук, ст. викладач). В рамкам семінару був проведений майстер-клас з раціонально-інтуїтивного малювання, модератором якого виступила Фурман В.В. (к. псих. наук, ст. викладач), перекладачем семінару була Попова Альона Олексіївна  (викл. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи).

sem 2

sem 3

Учасниками семінару були організатори проету - Shari L. Wilson та Heather Nisbett-Loewenstein, співробітники Інституту людини та студенти.

Створений під час семінару екопсихологічний простір сприяв творчим розвідкам та натхненню учасників )