Виставка "Куди далі?"

29 березня фонд "Ізоляція" презентував виставку "Куди далі?" в рамках проекту "Visions and Reflections: Our Shared Environment", який має на меті привернути увагу до потреби захисту довкілля.

vystavka 1

Проект " Visions and ReflectionsOur Shared Environment" відбувається за підтримки Посольства США в Києві, Американської ради з міжнародної освіти, Американської торговельної палати в Україні у співпраці з Київським університетом імені Бориса Грінченка, ляльковим театром StoneLion Puppet Theatre й організацією Project Central (США).

vystavka 2

vystavka 3

Виставку відвідали студенти Інституту людини  та викладачі кафедри загальної, вікової та педагогічної психології (Сорокіна О.А., Ткачишина О.Р., Фурман В.В., Шевцова О.М., Власенко І.А., Коханова О.П., Столярчук О.А., Канюка І.О.)  Київського університету імені Бориса Грінченка.