Воркшоп "Як подолати культурні та філософські розбіжності?"

17 лютого 2018 року студенти-психологи VI курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, разом з викладачем Фурман Вікторією (ст. викл., к. пс. наук) в рамках дисципліни "Психологія міжкультурних комунікацій" відвідали воркшоп "Як подолати культурні та філософські розбіжності?" молодого американського медіа-художника Баєта Росса Сміта, представленою в America House Kyiv.

Furman 8

Furman 3

Американський митець з Нью-Йорка Баєт Росс Сміт розповів про свої роботи, поділився історією кар’єрного росту та представив власну точку як мистецтво та медіа можуть стати невід’ємною частиною еволюції людства, що призведе до утворення багатокультурних, рівноправних та інклюзивних суспільств.

Баєт розповів про деякі свої проекти та власний досвід подорожей світом і представлення своїх робіт на виставках.

Щиро вдячні America House Kyiv за організацію заходів та запрошення цікавих і творчих особистостей )

P.S. Посилання на офіційну сторінку митця - http://www.bayeterosssmith.com/%E2%80%8B