Магістранти-психологи – активні учасники Міжнародної асамблеї «Посттравматичний стрес: дорослі, діти та родини в ситуації війни»

Упродовж трьох днів (8-10 грудня 2017 року) міжнародний конгрес-центр «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) приймав учасників Міжнародної міждисциплінарної асамблеї «Посттравматичний стрес: дорослі, діти та родини в ситуації війни».

asambleya 10 12 1

Захід відбувався за організаційного супроводу Польської академії наук і Східно-Європейського інституту психології (Україна – Франція). Активну участь у роботі Асамблеї взяли представники кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка: доценти Олена Анатоліївна Сорокіна та Олена Михайлівна Шевцова і студенти магістратури спеціальності «Психологія»: Марина Олійник, Олена Миколайчук, Ольга Волошина, Анастасія Массіна, Катерина Горбатенко, Тетяна Рядченко, Олег Скакун.

asambleya 10 12 2

asambleya 10 12 3

Під час презентаційно-демонстраційних та практичних сесій, де були представлені здобутки науковцями і практиками-психологами з Польщі, України, Ізраїлю, Німеччини, викладачі і студенти КЗВПП збагатили власний професійний досвід багатьма технологіями, методами, методиками, прийомами, що довели ефективність при роботі з проблематикою посттравматичного стресу у різних категорій людей, які потребують такої психологічної допомоги. По завершенні триденного професійного психологічного марафону Міжнародної міждисциплінарної асамблеї «Посттравматичний стрес: дорослі, діти та родини в ситуації війни» усі активні учасники отримали сертифікати.

asambleya 10 12 4

asambleya 10 12 6