Соціальний проект «З Києвом і для Києва»: поспішає на допомогу друзям!

У межах соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» 06 грудня 2017 року у ліцеї «Наукова зміна» м. Києва «висадився десант» експертів-психологів з питань командоутворення і стресостійкості у незвичних ситуаціях шкільного життя. У склад експертної групи увійшли студенти магістратури спеціальності «Психологія» групи ПСм‑1‑16‑2.0д: Марина Олійник, Ольга Волошина, Катерина Горбатенко, Олег Скакун (керівник групи – Олена Шевцова, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук).

proekt 06 12 2

proekt 06 12 3

Візит відбувся за запитом друзів Університету Грінченка – дев’ятикласників-ліцеїстів «Наукової зміни». Під час зустрічі учасникам удалося опанувати психологічні експрес-прийоми емоційної та поведінкової саморегуляції при участі в предметних олімпіадах і конкурсах різних рівнів, навчитися формувати почуття «МИ», отримати навички ефективної командної взаємодії та взаємодопомоги.

proekt 06 12 4

proekt 06 12 5