Соціальний проект «З Києвом і для Києва» – найменшим киянам радість!

На початку грудня 2017 року в межах соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» маленькі кияни змогли здійснити дивовижну мандрівку вуличками Ігроленду «МИ ось чого вміємо!»

naymenshym kyyanam radist 01 12 1

Захід відбувся у Дитячому Творчому Центрі «Антошка» Дніпровського району м. Києва при активній організації та проведенні магістранткою спеціальності «Психологія» Оксаною Рись і доцентом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидатом психологічних наук Оленою Шевцовою. Дошкільнята продемонстрували свої досягнення: вправність у веселих руханках, кмітливість у завданнях для допитливих, захопленість і неосяжну фантазію у творчих міні-конкурсах. Наприкінці заходу усі маленькі учасники отримали солодкі сюрпризи.

naymenshym kyyanam radist 01 12 3