Засідання студентської наукової студії «Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології»

Наприкінці листопада 2017 року відбулося чергове засідання студентської наукової студії «Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології» (керівник – Олена Михайлівна Шевцова, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук).

Під час студійної зустрічі студенти обговорили актуальні питання сучасної психологічної практики в аспекті забезпечення психологічної захищеності особистості в освітній і професійній сферах в залежності від соціальних умов та етапів її онтогенезу. В атмосфері наукового пошуку учасники студії намітили орієнтири індивідуальних науково-прикладних досліджень, напрямки їх емпіричного втілення та формат представлення результатів.

zasidannya hurtka 29 11 3

zasidannya hurtka 29 11 1