Дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка»

7 грудня 2017 р. старшим викладачем кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Інституту людини, кандидатом психологічних наук Ткачишиною О.Р. був проведений захід присвячений до Грінченківської декади - дискусійний клуб «Родинні цінності у житті та творчості Бориса Грінченка». В заході взяли участь студенти другого курсу напряму підготовки «Психологія».

07 12 17 Dyskusiynyy klub 1

У процесі обговорення увага акцентувалася на важливих подіях  з життя Бориса Грінченка, пригадалися сторінки біографії цієї визначної особистості, зокрема, ті, що сформували родинні цінності, які відобразились у творчості письменника.

07 12 17 Dyskusiynyy klub 2

На завершення заходу студенти переглянули документальний фільм, що розкриває невідомі аспекти особистого життя Б. Грінченка, особливості атмосфери в родині, цікаві моменти творчої діяльності.

07 12 17 Dyskusiynyy klub 3