Науковий коворкінг "Я-психолог"

14 листопада на базі ЗОШ № 137 відбувся науковий co-working "Я-психолог".

Co-working Furman 4

Тема зустрічі була присвячена обговоренню ключових аспектів роботи психолога в різних професійних галузях. Практично студенти ознайомились з роботою шкільного психолога ЗОШ № 137 Козловою К.Б., яка на високому професіному рівні ознайомила студентів із особливостями та специфікою роботи психолога у школі.
Особливої уваги в ході обговорення набули напрямки адаптації (діагностика, процедура проведення), профорієнтація та інклюзивні класи.

Co-working Furman 2 copy

У студентів була змога ознайомитись з нормативно-законодавчою базою, що є теж важливим фактором у роботі психолога.

Модераторами зустрічі виступили Фурман В.В. (к. психол. наук, ст. викладач) та Власенко І.А. (к. психол. наук, ст. викладач).

Co-working Furman 3

Co-working Furman 1

Щиро дякуємо адміністрації ЗОШ № 137 та психологу закладу Козловій К.Б. за співпрацю!