Тренінг «Наука перемагати»

18 листопада в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» співробітниками кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини для старшокласників гімназії №136 Дніпровського району м. Києва було проведено тренінг «Наука перемагати».

В ході зустрічі Москальов Максим Володимирович, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук і студенти 3-го курсу групи ПСб-1-15-4.0д ознайомили учнів з формами і способами самоорганізації особистості в екстремальних умовах навчальної діяльності (при підготовці до ЗНО).

nauka peremahaty 18 11 2

Васильєв Олексій Олександрович, старший викладач кафедри загальної вікової та педагогічної психології Інституту людини продемонстрував прийоми організації навчального матеріалу при підготовці до ЗНО і ДПА з історії України.

nauka peremahaty 18 11 1

В обговоренні проблем складання ЗНО взяли участь учні гімназії №136 та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка (група ПСб-1-15-4.0д).