Профорієнтаційний захід «Крок у майбутнє»

20 жовтня на базі спеціалізованої школи № 202 м. Києва було проведено профорієнтаційний захід «Крок у майбутнє» для учнів 8 класу. Організували та провели захід старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Власенко Інна Анатоліївна та студенти другого курсу спеціальності «Практична психологія» груп ППб-1-16-4.0д та ППб-2-16-4.0д. Восьмикласники мали нагоду дізнатись про Київський університет імені Бориса Грінченка, переглянути відеоролик про університет. Студенти поділились власними враженнями про навчання у цьому закладі, організацію навчального процесу, взаємодію з викладачами, проведення дозвілля, культурно-масові заходи.

krok u maybutnye 2017

krok u maybutnye 2017 1

Під час другої частини зустрічі студенти провели психодіагностичну методику для виявлення можливих сфер професійної самореалізації, видів діяльності, що найбільше відповідають схильностям учнів. Майбутні практичні психологи надали восьмикласникам допомогу в обробці та інтерпретації методики. Зустріч була плідною як для школярів (розширили знання  про світ професій, краще пізнали власні психологічні особливості), так і для студентів (отримали досвід роботи ти взаємодії з підлітками).