Екскурсія до Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

4 жовтня 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Психологія» здійснили незабутню  екскурсію до Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, організовану і проведену співробітниками кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини: доцентами О. М. Шевцовою й О. А. Сорокіною, ст. викладачем І. А. Власенко.

Ekskursiya 1

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з найвизначнішою збіркою закордонного мистецтва в Україні, доторкнутися до унікальних пам’яток західного і східного мистецтва різних епох і стилів. Позитивних вражень додавало розміщення експозиції в стилізованому інтер’єрі палацу Ханенків, доповненому меблями відповідної епохи, зброєю, посудом, килимами і коштовними гобеленами.