Круглий стіл «Шляхи протидії наступності сімейного насильства»

2 жовтня 2017 року в Інституті людини відбувся науковий захід – круглий стіл «Шляхи протидії наступності сімейного насильства», в якому взяли участь студенти  2-го курсу (спеціальність «Психологія»). Захід організували та провели доценти кафедри кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидати психологічних наук     О.А. Столярчук, О.П. Коханова та старший викладач, кандидат психологічних наук І.А. Власенко.

sem 1 1

sem 1 2

Студенти отримали нагоду розширити уявлення про жорстоке поводження з дітьми в сімї, дізналися про його види і форми, взяли участь у обговоренні проблеми, її причин. Також майбутні психологи на матеріалі відео провели аналіз форм жорстокого поводження, запропонували власні шляхи профілактики сімейного насильства, виконали психогімнастичні вправи, переконались у масштабності наслідків цього феномену.