Презентація студентської наукової студії «Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології»

26 вересня 2017 року відбулася презентація студентської наукової студії «Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології» під керівництвом Олени Михайлівни Шевцової, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата психологічних наук. Під час першої студійної зустрічі студенти-психологи мали змогу впевнитися в актуальності та пріоритетності для сучасної психологічної практики проблематики забезпечення психологічної захищеності особистості в усіх сферах і на різних етапах її життєдіяльності. У подальшому учасники студентської студії набудуть прикладних навичок прийняття рішень і реалізації поведінкової моделі на основі соціальних, професійних, психологічних компетенцій у сфері безпеки.

26 17

До роботи студії запрошуються студенти інших спеціальностей Інституту людини, яким цікава власна психологічна безпека!