Засідання психологічної студії «Сучасна особистість: прагнення самоздійснення»

24 травня в Інституті людини відбулося засідання психологічної студії, присвячене актуальній темі: «Сучасна особистість: прагнення самоздійснення». Учасниками заходу стали студенти першого та другого курсів напрямів підготовки «Психологія» та «Практична психологія». Модератор засідання психологічної студії – Олена Михайлівна Шевцова, к. психол. н., доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

studiya

Робота психологічної студії здійснювалася в інтерактивному форматі та у невимушеній, психологічно комфортній атмосфері. Результатом заходу постало краще усвідомлення сучасними студентами власних прагнень до гармонійного саморозвитку, розуміння особистісних устремлінь до цілісності, зрілості, досконалості. Також одним із висновків, зроблених учасниками, стало те, що ми –  всі – дуже схожі у своїх прагненнях любові, миру й добра.