Презентація наукової школи професора Сергєєнкової Оксани Павлівни

Студентський коворкінг "Грінченківці в громаді Києва"

24 квітня 2017 року ​​​​​​​​відбулась ​​презентація наукової школи професора Сергєєнкової Оксани Павлівни, в рамках якої був проведений студентський коворківнг "Грінченківці в громаді Києва". Модераторами виступили - професор Сергєєнкова Оксана Павлівна, старший викладач Фурман Вікторія Вікторівна, старший викладач Васильєв Олексій Олександрович.

DK 1

DK 2

DK 4

Студентами-психологами 1-го курсу був представлений до презентації та обговорення соціальний проект "З Києвом і для Києва". Тематика обиралась виключно за студентською ініціативою. У ході презентації студенти обгрунтовували актуальність тем, планували подальший розвиток обраного напрямку.

Отже, були окреслені наступні теми:

- "Сучасна українська книга" (інтенет опитування, інтерв’ювання) -

- "Щастя - як його уявляють діти" (ЗО школа № 195, квести, арт-терапія малюнком) -

- "Сучасний гуртожиток очима студента" (інтерв’ювання, інтернет опитування) -

- Благодійна акція "Фабрика добра" (денний центр допомоги "Стефанія") -

- "Моя майбутня професія" (профорієнтаційний захід серед учнів 10-11 класів ЗОШ " 195).

St 1

St 2

St 3

St 4

Також магістри другого року навчання взяли участь у коворкінгу спільно зі студентами-першокурсниками. Магістри провели заняття на тему «Навчання без втоми» для студентів – психологів. Вони поділилися досвідом використання технік нормалізації власного емоційного стану, зниження тривожності, підвищення енергетичного потенціалу людини.

120 17

122 17

133 17

Дякуємо всім хто долучився до наших проектів та чекаємо на подальші звершення наших студентів-психологів 1-го курсу :)

Разом до сучасної та якісної освіти!