Екскурсія-дослідження «Психологічний портрет сучасного митця крізь призму його творчості"

6 квітня у рамках наукового гуртка "Психологічні арт-техніки" відбулась екскурсія-дослідження «Психологічний портрет сучасного митця крізь призму його творчості". Студенти, разом з модератором гуртка Фурман Вікторією відвідали галерею «Щастя» Євгенії Гапчинської.

12 04 art tehniki

Під час огляду ми спробували створити психологічний портрет художниці, намагались зрозуміти у чому секрет успіху її картин, як вони впливають на відвідувачів. Кожен студент висказав власну думку, припущення. Висновок один - картини передають теплі емоції, затишок, спогади, сімейні цінності. З картин дивляться янголята, душевні маленькі люди, які щедро діляться з відвідувачами добром та любов'ю.

Art tehniku 7

Art tehniku 9

Можна сміливо сказати, що Євгенія Гапчинська - художниця, яка є "Постачальником щастя № 1".

Art tehniku 8