Майстер-клас тренінг «Вербальна комунікація в педагогічному спілкуванні»

01 квітня 2017 року в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Васильєв О.О. в Гімназії №136 Дніпровського р-н. м. Києва провів Майстер-клас тренінг «Вербальна комунікація в педагогічному спілкуванні».

Vasulev5

Тренінг проводився в контексті Педагогічної ради і був спрямований на покращення рівня комунікативної культури педагогів.

Vasulev1

Вказана тема є актуальною в світі оновлення концепції розвитку гімназії та ґрунтувалась на результатах психологічних досліджень, проведених студентами групи ПСб-1-15-4.0д під час практики.

Vasulev3

Педагогічний колектив висловив побажання щодо продовження співпраці і проведення циклу тренінгів з вербального спілкування.