Науковий гурток «Психологічні арт-техніки». Майстер-клас «Метафоричні асоціативні карти – особливості та практика використання».

27 березня відбулось засідання наукового гуртка «Психологічні арт-техніки», модератор Фурман Вікторія.

Naukovui gurtok Psuhologichni art-tehniku 1             Naukovui gurtok Psuhologichni art-tehniku 3

Цього разу до уваги студентів був запропонований майстер-клас «Метафоричні асоціативні карти – особливості та практика використання». МАК - це універсальний психологічний інструмент, який базується на метафорі, що звертається до підсвідомості людини і використовується для діагностики, корекції, розвитку, розкриття творчих здібностей та коучингу. Вони виступають як новаторський і надзвичайно ефективний інструмент психології та психотерапії та відносяться до класу арт-терапії і дозволяють значно прискорити процес психокорекції та отримання результатів.

Naukovui gurtok Psuhologichni art-tehniku 2

У студентів була можливіть не тільки ознайомитись, а й взяти участь у груповій роботі та спостерігати за фрагментом індивідуальної сесії.