Відкрита лекція "Фізіологія сну"

17 березня 2017 року студенти-психологи 1 та 3 курсу відвідали відкриту лекцію "Фізіологія сну" Нани Войтенко, кандидата біологічних наук, Інститут фізіології імені О.О.Богомольця. Захід відбувся в колонній залі КМДА в межах Тижня мозку (Brain Awareness Week Ukraine2017), організованого командою M-gate.

Vlasenko2

В контексті дисципліни «Психологія розвитку» викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Власенко Інна Анатоліївна запропонувала студентам розширити знання про фізіологічні основи сну. Цікавими були факти про особливості сну, його механізми, роль гліальних клітин у консолідації пам’яті. Символічно, що захід проходив у Всесвітній день сну, котрий відзначається щорічно третьої п'ятниці березня у рамках проекту ВООЗ з проблем сну і здоров'я.

іVlasenko3

Серед практичних рекомендацій, наданих Наною Войтенко, наступні: «Щоб дещо запам’ятати, потрібно добре виспатись» і «Здоровий сон має бути життєвим пріоритетом».

Щиро вдячні лектору за відмінну подачу інформації.

Дякуємо організаторам за такий необхідний лекторій.