Участь у тренінгу медіаторів

У повсякденному житті всі ми зіштовхуємось з так званими непорозуміннями. Вони можуть бути зовсім легкі і непомітні, а можуть суттєво вплинути на наше життя. Вас образив чоловік? Затопили сусіди? Ніхто не застрахований від таких ситуацій, але всі реагують на них майже однаково. Душевний біль, образа, гнів, відчуття несправедливості й бажання помсти образнику... Що робити в таких випадках? Як вгамувати свої переживання? На ці та інші важливі питання шукали відповіді учасники тренінгу «Базові навички медіатора».

Trening11

Захід проводився 03-05 березня 2017 р. на базі Інституту миру та порозуміння. Ведучі Роман Коваль та Альона Горова створили атмосферу обміну досвідом і думками, поділились знаннями та практичними рекомендаціями щодо основних принципів, правил, технік медіації (практично орієнтованої сфери щодо врегулювання конфліктів). Учасники з’ясували особливості організації діалогу, техніки активного слухання, відпрацювали практичні навички роботи з конфліктами. Однією з учасниць тренінгу була Власенко Інна Олександрівна, викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

P. S. Щира подяка організаторам тренінгу за насичений і змістовний захід!