Brain Awareness Week Ukraine / "Нервові" Дні науки 2017

13.03-19.03 студенти психологи 1 курсу охоче взяли участь у Brain Awareness Week Ukraine / "Нервові" Дні науки 2017.

В рамках дисципліни "Психологія розвитку" старший викладач Фурман Вікторія запропонувала прослухати лекцію "Психосоматика - наука на стику нейронаук" відомого українського ученого в області психіатрії та медичної психології, д.п.н., завідувача кафедри психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця - Чабана О.С.

Олег Созонтович поділився цінною інформацією зі слухачами, зацікавив власним баченням природи психосоматичних захворювань та практично показав як працює людський мозок з точки зору психосоматики на різних вікових категоріях.

P. S. Щиро вдячні Чабану О.С. за чудову лекцію та організаторам за проведення Brain Awareness Week Ukraine - 2017.