Дискусійний клуб "Філософія культури миру"

28 лютого 2017 року у Національному музеї історії України у другій світовій війні відбувся дискусійний клуб "Філософія культури миру". У зустрічі прийняли участь учні шкіл Києва та на волонтерських засадах студенти-психологи 1-го курсу - Афанасенко Кирило, Муравщик Анастасія, Колісник Наталія.

filosofia kultury myru

Організаторами виступили UPF Ukraine / Федерація всесвітнього миру, Всеукраїнська молодіжна федерація молоді за мир, волонтери громадської організації «Поруч», а також Національний музей історії України у Другій світовій війні.

filosofia kultury myru1

Учасники проекту із задоволення поринули в роботу. Вони дружно освоювали навички тімбілдінгу, навчалися працювати в команді, а головне – вільно обмінюватися думками. Три команди обговорювали актуальні проблеми – культуру миру в сім’ї, протидію насильству, повагу до життя й гідності людини. За підсумками зустрічі школярі та студенти презентували три проекти-інсталяції, які вони власноруч і зробили за допомогою матеріалів.

filosofia kultury myru2