Батьківський клуб

1 лютого 2017 року в Спеціалізованій школі № 202 з поглибленим вивченням дисциплін  природничо-математичного циклу м. Києва було проведено Батьківський клуб на тему «Обговорення результатів тестування учнів 3-А класу». Захід проведено в межах проекту «З Києвом і для Києва», ведуча  - Власенко Інна Анатоліївна, кандидат психологічних наук, викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології .

Batk kl4  Batk kl6  Batk kl7

Проведення Батьківського клубу стало результатом спільної роботи Власенко І.А. та студентів 2 курсу спеціальності «Практична психологія» Онищенко Дарини, Жук Наталії, Мостової Віти. Батьки учнів мали змогу не лише ознайомитись із результатами тестування учнів, а й отримати відповіді на запитання щодо навчання і виховання дітей (у зв’язку з їхніми психологічними особливостями).