Профорієнтаційний захід у школі №202 міста Києва

28 жовтня 2016 року відбувся профорієнтаційний захід в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук. Захід підготувала та провела викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка     Власенко І.О.

3vlasenko28 10

Тема профорієнтаційного заняття – «Психологія для життя». За цією темою учні 10 класу ознайомилися з психологією як наукою та практикою, як психологічні знання необхідні кожному в сучасному світі, дізналися, де можна здобути психологічну освіту, основні відомості про навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка, аспекти психологічних та педагогічних спеціальностей.

2vlasenko28 10

Після виступу Власенко І.О. діти задали питання щодо особливостей навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка, правил вступу, доуніверситетської підготовки, стипендій та бюджетних місць.