Профорієнтаційний захід у Київському ліцеї «Наукова зміна»

21 жовтня 2016 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів Київського ліцею «Наукова зміна». Захід підготували та провели доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології О.М. Шевцова та студенти 4 курсу спеціальності «Психологія» - Михайло Паламарчук, Юлія Пантюхіна, Анастасія Безима та Лілія Дубова. Учні були ознайомлені зі спеціальностями, структурою, організацією навчального процесу в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Після виступу представників кафедри діти активно включилися до дискусії про можливості та перспективи подальшого професійного розвитку вступників, переваги навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка, міжнародну співпрацю, доуніверситетську підготовку та студентське дозвілля. Також всі присутні на профорієнтаційному заході отримали буклети з детальнішою інформацією про вступ, та матеріали з корпоративною символікою Київського університету імені Бориса Грінченка.

5shevtsova21 10