Засідання кафедри 2024

від 18 січня 2024 року

Дата: 18.01.2024 р.

Час проведення: 10.00

• Про проведення профорієнтаційної роботи у 2024 р.
  • Про іспит з техніки безпеки.
  • Про оновлення освітніх програм кафедри.
  • Про зміну гаранта освітньої програми «Психологія бізнесу та управління», 053 «Психологія».
  • Про визначення кандидатури гаранта нової освітньої програми «Сімейна психологія», 053 «Психологія».
  • Про затвердження робочої програми навчальної дисципліни «Педагогіка та психологія вищої школи» для аспірантів.

від 19 лютого 2024 року

Дата: 19.02.2024 р.

Час проведення: 10.00

• Про академічну доброчесність.
  • Обговорення оновлення освітніх програм кафедри.
  • Про порядок створення електронних навчальних курсів, їх сертифікацію.
  • Про публікаційну активність викладачів кафедри.

від 18 березня 2024 року

Дата: 18.03.2024 р.

Час проведення: 13.00

• Затвердження освітньо-професійної програми 053.00.06 «Сімейна психологія» спеціальності 053 Психологія другого (магістерського) рівня освіти.
  • Затвердження нової редакції освітньо-професійної програми 053.00.05 «Екстремальна та кризова психологія» спеціальності 053 Психологія другого (магістерського) рівня освіти.
  • Обговорення кандидатур щодо вступу в аспірантуру на бюджетні місця на 2024 рік на спеціальність 053 Психологія.
  • Затвердження анотацій випускових кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми 053.00.05 «Екстремальна та кризова психологія».
  • Про стан виконання випускових кваліфікаційних робіт здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми 053.00.03 «Психологія бізнесу та управління» денної форми навчання.
  • Про затвердження програм комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 035 Філологія, освітніх програм «Мова і література (англійська)», «Мова і література (іспанська)», «Мова і література (італійська)», «Мова і література (французька)», «Мова і література (німецька)» першого (бакалаврського) освітнього рівня.
  • Про затвердження програми комплексного екзамену з педагогіки, психології та методики навчання математики для спеціальності 111 Математика, освітньої програми «Математика» першого (бакалаврського) освітнього рівня.
  • Про затвердження програми комплексного екзамену з педагогіки, психології та методики навчання інформатики для спеціальності 122 Комп’ютерні науки, освітньої програми «Інформатика» першого (бакалаврського) освітнього рівня.

від 15 квітня 2024 року

Дата: 15.04.2024 р.

Час проведення: 13.00

• Звіт Столярчук О.А. про науково-педагогічну діяльність в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка на посаді доцента та професора кафедри психології особистості та соціальних практик за період з 01.09.2020 р. по 1.04.2024 р.
  • Про рекомендацію Столярчук О.А., доктора психологічних наук, доцента, професора кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти до участі у балотуванні на присвоєння вченого звання професора.
  • Про результати експертизи ЕНК «Психологія» для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня, спеціальності 035 Філологія, освітньої програми 041.01 «Мова і література (англійська)» денної форми навчання (автор Коханова О.П.).
  • Про стан виконання курсових робіт здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми 053.00.03 «Психологія бізнесу та управління».
  • Про стан виконання випускових кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми 053.00.05 «Екстремальна та кризова психологія».