Khoroshun

аспірантка

Інше

Роки навчання в Університеті

бакалаврат - 2016-2020 рр.

магістратура - 2020-2021 рр.

Освітня програма

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

Тема навчально-професійного проєкту

«Субкультура кей-поперів в подоланні підліткової кризи»

Місце роботи та посада

аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність 053

Психологія
ГО “Академія системного розвитку” - помічник психолога

Психологічний центр “Mental health” - психологиня

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Означає мати за плечима досвід цікавого та корисного навчання. Означає бути вдячною Викладачам, які допомогли мені полюбити психологію,  дали базу знань, на яку я опираюсь дотепер, які супроводжували, підтримували та вірили в мене на моєму шляху становлення як спеціаліста. Означає мати чудових однокурсників, з якими підтримую зв’язок дотепер. Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка - це бути частиною великої родини.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Якісно проведені консультації та наявність клієнтів, які задоволені консультаціями. Ну і те, що люди рекомендують мене як спеціаліста своїм знайомим і друзям.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Я навчилась завжди прагнути до нових знань, тому постійно підвищую свою кваліфікацію. Також під час консультування застосовую методики та техніки, які опанувала за час навчання в університеті. В університеті я краще зрозуміла, яким психологом я хочу бути, я знайшла свої професійні орієнтири.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Підтримка викладачів та зв’язок з одногрупниками. Хочу сказати, що викладачі в нас були неймовірні, вони допомагали поглибити знання, розширити кругозір, надихали на нові звершення та підтримували. А також цінними були одногрупники, зустрічі з якими іноді перетворювались на цілі  інтервізійні групи.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

• активне слухання
  • гнучкість та вміння адаптуватись
  • тайм-менеджмент
  • вміння протистояти стресу

Яким є ваше життєве гасло?

Знайди сенс в собі

Що таке успіх особисто для Вас?

Бути задоволеним своїм життям