ekrana20221215173154

Освітня програма

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

Тема навчально-професійного проєкту

«Особливості психологічної корекції кризових станів дорослих»

Місце роботи і посада

- Київський палац дітей та юнацтва

Практична психологиня, керівниця психологічних гуртків, координаторка Всеукраїнського психологічного фестивалю «Паросток»

- Онлайн платформа «РОЗКАЖИ МЕНІ»

- Гаряча лінія «ВОСТОК-SOS»

- Благодійний фонд «Рідні»

Кризова психологиня, працюю з дітьми сиротами; з жінками, які пережили насилля; з військовослужбовцями.

- Онлайн школа «Гранд ЕКСПО»

Проводжу консультації за запитом батьків, читаю вебінари і лекції, веду супервізорні групи з тьюторами.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса

Грінченка?

Не хочеться говорити банальними фразами, проте я відчуваю себе частиною великої родини де тебе завжди люблять, підтримують і допомагають.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Те, що мені вдається не «завдавати» добро своїм клієнтам )

Якщо загально, то я відчула свої професійні якості повною мірою саме під час війни. Нам вдалось скоординувати роботу психологів, волонтерів і надавати постійну якісну допомогу. Зараз, наприклад, я приймала участь у організації психологічного супроводу у дитячому таборі від КПДЮ «PROFI САМР».

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули

на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Університет навчив мене  пробувати завжди щось нове, експериментувати, вчитись на своїх помилках і доводити діло до кінця. При чому не аби як, а саме ідеально. Також навичка поглинати нову інформацію, книги і статті також сформувалась у мене саме тут.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в

Університеті?

Викладачі і одногрупники. Я вважаю, що викладацька команда моєї рідної кафедри – це просто збірка топових спеціалістів у всіх галузях, які хоч якось повʼязані з психологією. Навчатись і проводити з ними час було насправді неоціненно, без перебільшень. А з одногрупниками з магістратури у нас створився досить міцний кістяк, ми дружимо, постійно спілкуємось і професійно підтримуємо один одного.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

- комунікація з оточенням

- емоційний інтелект

- тайм-менеджмент

- гнучкість і креативність

- вміння протистояти стресу

Яким є ваше життєве гасло?

«Залиш себе у спокої»

Що таке успіх особисто для Вас?

Спитайте мене років через десять)

Відкрию власний психологічний центр, зберу свою бібліотеку.

Хоча, мені здається, критерії успіху будуть завжди змінюватись з моїм професійним розвитком.