amassina

Магістр психології

Інше

Роки навчання в Університеті 2012 - 2018

Освітня програма – Магістр психології Інституту людини.

Тема магістерської роботи – “Булінг як соціально-психологічне явище у молодшому шкільному віці”

Місце роботи й посада – м. Київ, вул. Мала Житомирська, 2оа, IT компанія SDK. finance, рекрутер

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це великий здобуток і гордість. Оскільки стати студенткою мені пощастило випадково саме в КУБГ. Досі я вважаю, що доленоснішної зустрічі в мене ще не було. Неймовірна велика кількість цікавих людей, і найголовніше - відкритих. Це надихає:)

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

По-перше, таймінг і селфменеджмент. Це ті речі, без яких будь яка справа чи задача не можу бути виконана ефективно. Розуміння бізнесу, команди та топ рівня управлінців. По-друге, швидке реагування на ситуацію, знаходження вірних або нестандартних рішень, правильно поставлене питання теж допомагало “вирулювати” незвичайні або складні задачі. Навичка швидко вчитися самому та передбачати на основі минулого досвіду вирішення кейсів.

І найголовніше - позитивне мислення. Не в сенсі рожевих окулярів, а в сенсі того, що у будь якої ситуації є як мінуси так і плюси, а отже, немає невдалих ситуацій, а завжди є досвід:)

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Вони вплинули максимально позитивно на усі зміни, що відбулися зі мною і досі відбуваються у моїй професійній кар’єрі. Звичайно, мій профіль роботи це скоріше про бізнес, аніж про “чисту” психологію. Але бізнес це і є люди, їх емоційні стани, рішення і якості характеру. Докопуватися до істини, знаходити необхідні деталі, брати до уваги одразу декілька гіпотез чи теорій, ось що я найчастіше використовую у роботі:) Всі мої знання та уміння, які я засвоїла в Університеті і досі допомагають мені у питаннях психологічного характеру, в роботі з людьми без цього нікуди:)

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Легкість, зрозумілість, практичність. Та найголовніше для мене, як для людини, яка постійно знаходиться у вихорі нових знань та досвіду найбільш цінним було - цікавість. Не було й ні дня, коли щось повторювалось. Це завжди новий експірієнс, він змушував весь час щось пізнавати, читати, знаходити, створювати самому, а також - думати, пропонувати, дискутувати, не боятися складати власні теорії. Тобто, фокус був на дискурс. А це, погодьтесь, цікавіше, ніж просто теорія:) І для мене це найцінніше.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Адаптивність, уважність, відкритість і гнучкість.

Яким є ваше життєве гасло?

Я не хвилююся через те, що було і те, що буде. Мені відкрито лише те, що є зараз. Я тут і зараз.

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх для мене - це любити те, що робиш, і робити те, що любиш.