vsidorkin

Магістр психології

Інше

Роки навчання в Університеті 2018-2019

Освітня програма – Магістр психології Інституту людини.

Тема магістерської роботи – «Духовні цінності особистості у профілактиці ворожості та насилля».

Місце роботи й посада – Приватна організація «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.: початкова школа, гімназія, ліцей – «Науково-дослідницька школа «Базис», практичний психолог.

м. Київ, вул. Кожум’яцька 12.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Слово «випускник» і радісне, і сумно одночасно. Сум за лекціями, практичними завданнями, тренінгами та щільною комунікацією з одногрупниками та викладачами. Радість від здобуття бажаної освіти, цінність якої неможливо переоцінити.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Головний професійний здобуток у моєму житті - це розуміння себе самого, що дає можливість реально розуміти інших людей і допомагає любити професію психолога.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Перш за все, важливими є здобуті навички психологічного консультування, які сприяють не тільки професійному зростанню, але й у ґрунтовному аналізу власного життя. Ці навички потрібно постійно удосконалювати. І це мені вдається :).

Також для мене важливо було навчитися самоконтролю та тайм-менеджменту. Дуже важливими виявилися вміння писати наукові тексти та працювати з науковою літературою, а знання з психології розвитку  допомагають правильно аналізувати особливості школярів з якими я працюю.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Самим цінним було спілкування з одногрупниками та викладачами. Це, звичайно, різні види комунікації. Труднощі навчання давали змогу студентському колективу ще більше згуртуватися.. Від викладачів завжди можна було отримати пораду як з наукових, так і з життєвих питань.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Для психолога найважливішою навичкою, на мою думку, є вдячність собі та тим людям, які тебе оточують, а також уміння формувати власну думку і приймати рішення.

Яким є ваше життєве гасло?

«Хто знаходиться між живими, тому є ще надія» (Еккл 9:4). Ця цитата про те, що з усіх ситуацій є вихід. Всі складнощі життя можливо здолати. Бо життя – це і є суцільні  складнощі, але ж саме їх подолання творить Особистість .

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх для мене бути на своєму місці в свій час! Просто БУТИ, це вже дуже багато. Діяти з позиції свого буття – це справжнє щастя!