lrudyeva

Роки навчання в Університеті 2005-2010

Освітня програма – Практичний психолог, викладач психологічних дисциплін

Місце роботи й посада – IT компанія Parimatch Tech, Talent Partner

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це означає пишатися можливістю бути причетною, бути впевненою в основі, базі свого професійного світогляду, легко рекомендувати університет для здобуття освіти, радіти змінам, проектам, новинам Університету.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Ключовим здобутком я вважаю вміння налагоджувати взаємодію, будувати відкритий контакт з різними людьми. Я маю досвід роботи в державних структурах, в громадській сфері та в бізнесі, і кожного разу це вміння було мені основою та опорою.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Саме завдяки унікальним людям, супер-професіоналам своєї справи, практикам психотерапевтичної роботи я засвоїла важливе: завжди потрібно рухатися вперед, адже психологія та психотерапія – це сфери, де неможливо вивчити все, визнати себе професіоналом та зупинитися.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Однозначно люди. Тут і про викладачів, і про студентів. Впевнена, що атмосфера, культура Університету формує особливе поле, де розквітають люди. Це – про розвиток, зростання, підтримку та командність. Безмежно ціную коло людей, до яких завжди можу звернутися за професійною підтримкою, рекомендацією, зворотнім зв’язком.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Емпатія, прийняття, конгруентність, здорова самокритичність, що стимулюватиме прагнення розвитку та конкретні кроки в даному напрямку.

Яким є ваше життєве гасло?

Раз є мрія, то є і потенціал для її здійснення.

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх – це жити своє життя, йти обраним шляхом, мріяти відважно й відчувати світ як доброзичливий простір, де всім людям та мріям є місце.