l

Брацкова Людмила

Магістр психології

Інше

Роки навчання в Університеті – 2017-2018

 

Освітня програма – Магістр психології Інституту людини. Диплом з відзнакою

 

Тема магістерської роботи – «Психологічний супровід жінок після розлучення»

 

Місце роботи й посада - Через два місяці після закінчення університету знайшла себе у кіновиробництві, працювала на знімальному майданчику та підтримувала групу у стані психологічного комфорту, допомагала долати стресові ситуації, сприяла згуртованості колективу.

У зв'язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, робота в кіновиробництві виявилася нестабільною. Я вирішила розпочати приватну практику. Першим кроком до цієї мети стало підвищення кваліфікації. На сьогодні я проводжу приватні консультації та працює з досвідченим викладачем-психотерапевтом, проходжу піврічний курс «Сімейна психотерапія та консультування. Тривала навчальна програма». 

Адреса: м. Київ, вул. Кожем'яцька, 12. («Альтера»).

 

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка дало старт новому професійному життю. Тут я здобула другу вищу освіту і це навчання було якісним та приємним. Згадую своїх викладачів та одногрупників з теплом і вдячністю.

 

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Під час навчання я краще пізнала себе, стала, на мою думку, більш гармонійною особистістю. А це, без сумніву, впливає на якість роботи, на моє ставлення до клієнта, на мої стосунки з колегами.

Також в мене змінилось бачення на професію психолога. Зникли паралелі між «розмовою на кухні» та психологічною консультацією.

 

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Всі знання та вміння, здобуті в університеті, виявилися корисними. Навіть ті, які здавались непотрібними. Мені дуже пощастило, що я мала честь спілкуватися з талановитими педагогами, які передали не тільки знання, але і тонкощі професії із власного досвіду. Під час складних ситуацій ці знання спливають у голові і допомагають їх вирішувати.

 

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Не дивлячись на те, що в університеті імені Бориса Грінченка я навчалася всього півтора року, цей час виявився для мене дуже насиченим: нові знання, нове спілкування. З’явилися нові знайомства, які я зберігаю і досі. Я насолоджувалася манерою викладання багатьох викладачів, завдяки ним я із задоволенням проводила час у стінах університету. А тепла психологічна атмосфера сприяла кращому засвоєнню матеріалу.

 

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Комунікативна навичка є найважливішою навичкою сучасного психолога. Тільки завдяки комунікації ми можемо викликати довіру клієнта, налагодити контакт. Спілкування з психологом має бути екологічним, безпечним.

Також психолог має володіти навичками публічного виступу. На цьому будується авторитет психолога при роботі у групах.

Важливо розвивати емпатійність, це допомагає у роботі з клієнтом. А також цінною якістю психолога є вміння розпоряджатися часом – година, проведена з клієнтом, має бути результативною.

 

Яким є ваше життєве гасло?

«Don”t worry, be happy!». Доки ти живий, немає таких проблем, які не можна вирішити. А якщо їх не можна вирішити, то потрібно навчитися з ними жити. З посмішкою.

 

Що таке успіх особисто для Вас?

Особисто для мене успіх дорівнює гармонійності у всіх сферах життя. Якщо я задоволена своєю роботою, своїм колом спілкування та особистим життям – то я успішна людина.

Powered by SobiPro