v_mischenko

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

Тема навчально-професійного проекту

«Іміджмейкінг міні-маркету»

Місце роботи й посада аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність 053 Психологія

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Це означає, що певний відрізок свого життя я була частинкою чудового колективу, де цінуються люди, їхні потреби, ідеї і прагнення. Де можна було почерпнути багато корисних знань, а головне познайомитися з хорошими та розумними людьми, в кожного з яких горять вогники в очах. Кожен запалений своєю ідеєю і при цьому готовий допомогти тобі реалізувати свою. Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка – означає для мене можливість протягом життя гордо носити це звання випускника і намагатися робити в професійній сфері все для того, щоб не опустити планку, яку задавали нам викладачі.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Поки що працюю над здобутками у науковій сфері – дисертаційним дослідженням за проблематикою покликання.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Започаткувалось бажання здійснити предметне наукове дослідження.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Найцінніше в освітньому процесі – це викладачі, з якими вдалося зустрітися та поспілкуватися. Викладачі відкривали дверцята в кожну із дисциплін, знайомили з базовими здобутками науки у певній сфері і показували вектор руху, якщо ти хотів продовжити свою подорож в царину науки. Викладачі давали змогу не просто відтворювати інформацію, але й учитися аналізувати і застосовувати свої знання на практиці. А ще так сталося, що деякі викладачі стали для мене прикладом і не лише у науковій та викладацькій сфері. Це надзвичайно важливо для мене, оскільки зустріч таких людей на своєму шляху неймовірно мотивує і дає віру на те, що ти на своєму місці і на своєму шляху.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Уміння слухати, вчасно «тиснути на паузу» і швидко адаптуватися до змін.

Яким є ваше життєве гасло?

«Роби те, до чого народжений» - Г. С. Сковорода

Що таке успіх особисто для Вас?

Для мене успіх – це баланс..., а точніше уміння знайти баланс у всіх сферах свого життя, щоб мати змогу реалізуватися у професії, сім’ї, соціальному житті…