Kuian_K

Інше

Роки навчання в Університеті 2009-2015

Освітня програма – Магістр психології Інституту людини. Диплом з відзнакою

Тема магістерської роботи - «Психологічні чинники інформаційно-психологічної безпеки особистості студентів в сучасному медіапросторі»

Місце роботи й посада - м. Київ, просп. Степана Бандери 34В, Розважальний центр Блокбастер, маркетолог

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Означає бути членом дуже теплої та міцної родини. Носити почесне звання «Гріночки». Вчилась в університеті лише раз, але якби була можливість повернутися назад, я б знов обрала КУБГ. Студентські роки були дуже щасливими та насиченими. Місце де я знайшла Своїх людей, з якими йду поруч досі крізь життя.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Навчання в університеті, то була, наче, хороша добротна інструкція до життя та співіснування із соціумом. У мене немов би є козир по життю, бачити людей, розуміти їх, розуміти себе, завжди знаходити спільну мову, диференціювати людей, триматися їх.

Мій професійний здобуток виявився дуже неочікувано в роботі, працюючи в сфері розважальних послуг завдяки психологічній освіті, я вмить побачила потреби клієнтів, болі бізнесу зсередини, способи покращення задоволення тих самих потреб, що підкинуло мене по кар’єрній драбині до управляючої команди, в складі якої я вже 5 років працюю на благо людей та бізнесу звичайно. Мене в команді називають експертом та позаштатним психологом, відчуваю себе потрібною людиною чи то нарада, звітування, аналітика чи корпоратив.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

В колектив я прийшла ще студенткою 6 курсу, близько 4 місяців до випуску. Мої співробітники мають за плечима близько 10-20 років стажу, а я і досі навчаю всіх роботі Гугл докс, роблю круті презентації, розказую чудеса можливостей Екселю чи просто налагоджую мікроклімат в колективі, що допомагає нам швидко рухатись до результату. Тому, друзі, багато предметів які здавалися непрофільними чи нецікавими – в професії ой як допомагають і вирізняють серед колег а моїм шановним нелюбителям математичних методів великий привіт – швиденько вчіться, бо жодного звіту чи складання бюджету неможливо без знань математики. Ми ж всі хочемо керівну посаду, вірно?)

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Найбільш цінним – були легкість та простота. Всього. Простота спілкування, простота навчального процесу, простота системи навчання. Все було просто. Було цікаво і тобі всі були раді. Моя друга сім’я – мій Інститут. Я відчувала себе на «своєму місці» у правильний час. Чомусь навчання захопило мене з самого початку, і час проведений в університеті завжди був наповнений задоволенням, я дізнавалась цікаві речі які досі ведуть мене по життю досить успішно я вважаю, навколо мене були друзі і цікаві люди, яких я дуже поважаю і досі.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Бажання завжди докопатися до істини, але не фанатично пліз. В реальному особистому житті часто треба бути просто людиною і не копати себе за помилки, а просто не забувати що можна вчитися до самого кінця. Сприймати всю інформацію та події навколо себе із цікавістю як дитина вперше пізнає світ – упередження як брудні окуляри, повірте))).

Яким є ваше життєве гасло?

Нехай ніколи не настане день, коли я перестану відчувати Подив.

Обов’язково треба постійно чогось хотіти – це класний рушій по життю.

Ну і ще, намагаюся любити кожен свій сьогоднішній день, бо ніколи не знаєш коли не настане завтра. Тому фіксую для себе в кожному дні щось хороше, і якщо я можу зробити щось корисне обов’язково роблю сьогодні, ніби це востаннє.

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх для мене – це показник того, що мої зусилля покладені в правильному напрямку. Це безперервний рух уперед. Якщо він відбувається ти постійно ростеш. Успішний сьогодні, завтра вже звичайний. Рухатись треба кожного дня. І найприємніше це те – що горизонту руху не видно краю. А значить протягом усього життя буде цікаво і буде задоволення від результатів власних дій. Тільки не зупиняйтеся.