t_chechko

2013-2017

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Соціально-педагогічна підтримка батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільних навчальних закладах.

Місце роботи

Комунальний дошкільний навчальний заклад "Центр розвитку дитини "Я+сім'я"

Методист Центру

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Я, дійсно, пишаюся, що навчалася у Київському університеті імені Бориса Грінченка - ВУЗі, який імпонує мені своєю внутрішньою політикою, ставленням до викладачів та студентів, постійним рухом у пошуках всього нового, зокрема, освітніх інновацій; ВУЗі, який розширює світогляд кожного та надає можливості для саморозвитку!

Саме тому, коли донька обирала заклад для вступу, сумнівів не було. І я рада, що у 2019 році вона стала студенткою – частиною Грінченківської громади!

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Так, однозначно, навчання в аспірантурі допомогло сформувати певні важливі навички та вміння, які інтегрувалися в мою професійну сферу. Зокрема: детально, без поспіху, аналізувати явище, ситуацію та виокремлювати суттєве (навички аналітичного та критичного мислення); у роботі опиратися на експериментально перевірені дані; поетапно синтезувати теорію в практику, враховуючи всі критерії реальних обставин і специфіки нашого закладу. Цінним для мене є також набуте вміння побудови алгоритму певного процесу, грамотної і логічної подачі його матеріалу педагогічному та батьківському колективам.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

У науковій діяльності, вважаю, здобутком є розробка змісту, форм та методів соціально-педагогічної підтримки батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільних навчальних закладах; розуміння того, ким, та як саме ця підтримка має надаватися в умовах сьогодення. Новизною є поява алгоритму та комплексної програми соціально-педагогічної підтримки.

Головним здобутком для моєї практичної діяльності безпосередньо є результати дисертаційного дослідження, які поступово впроваджую в діяльність свого ДНЗ.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Креативне мислення, комунікабельність, технічна грамотність, вільне володіння англійською мовою, творчий підхід у роботі, висока працездатність, сміливість у прийнятті рішень, прагнення до постійного саморозвитку.

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Щодо гасла, можу висловитися так: "Вперед і тільки вперед! Але роби це мудро, людяно і з любов'ю!"

Що таке успіх особисто для вас?

Успіх для мене – це синтез внутрішньої та зовнішньої гармонії. Це особиста та професійна самореалізація.