Тренінг для студентів-першокурсників коледжу під гаслом

«Безпечна поведінка в Інтернеті»

29-31 березня 2017 року в межах спільного проекту Університетського коледжу та Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія тренінгів для студентів-першокурсників коледжу під гаслом «Безпечна поведінка в Інтернеті».

Тренерами були студенти другого курсу магістерської програми Інституту людини.

Під час тренінгів обговорювалися небезпеки, які існують в мережі Інтернет, та основні правила поведінки.

Учасники тренінгів відпрацювали навички адекватного реагування на небезпеки Інтернет-мережі, а також обговорили питання обачливого і відповідального ставлення до різних видів он-лайн діяльності.

Скоординовували роботу тренерів викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини: Тетяна Петрівна Спіріна, к. пед. наук, доцент, Тетяна Леонідівна Лях, к. пед. наук, доцент, заступник директора з наукової роботи.

Результатом успішної співпраці стало народження ідеї тренінгового марафону «Професія. Наука. Успіх» для коледжан до Фестивалю науки. Ми вже готуємося до нової зустрічі!