Благодійникам

Шановні друзі!

Якщо Ви бажаєте підтримати розвиток одного з найуспішніших сучасних університетів України, переказуйте благодійні внески на рахунок університету!

Для благодійного внеску:

Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка

Код ЄДРПОУ: 02136554

Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві

Код банку: 820019

Рахунок отримувача: 35425014001040

Призначення платежу: Благодійний внесок на розвиток матеріально-технічної бази Університету.

Історія української благодійності – складова й невід’ємна частина національного минулого. Як суспільний феномен вона є однією з найдавніших традицій доброчинності.

У певні періоди розвитку освіти доброчинність була єдиним шляхом розширення мережі шкіл, училищ, гімназій, університетів. Завдяки такій людській здатності у цьому світі не зникає добро і дає можливість розвиватися різним установа зокрема і навчальним закладам, які, у свою чергу, сприяють загальному розвиткові особистості на основі використання найновіших технологій та засобів навчання, що можуть бути придбані за кошти благодійників.

Упродовж останніх років у Київському університеті імені Бориса Грінченка за рахунок благодійних внесків було придбано:

У 2011 році:

• обладнання та матеріалів на суму 305 тис. грн.
  • комп’ютерної техніки на 515 тис. грн.

У 2012 році:

• меблів на суму 214 тис. грн.
  • системних блоків, моніторів, ноутбуків та інших цифрових пристроїв на суму 773 тис. грн. - обладнання для навчального телецентру на суму 350 тис. грн.

У 2013 році:

• програмне забезпечення на суму 412 тис. грн.
  • комп’ютерне обладнання – 149 тис. грн.

Сторінка в розробці

У 2011 році:

• обладнання та матеріалів на суму 305 тис. грн.
  • комп’ютерної техніки на 515 тис. грн.

У 2012 році:

• меблів на суму 214 тис. грн.

У 2013 році:

• програмне забезпечення на суму 412 тис. грн.
  • комп’ютерне обладнання – 149 тис. грн.

Якщо Ви бажаєте підтримати розвиток одного з найсучасніших університетів України, переказуйте благодійні внески на рахунок університету!

Для благодійного внеску:

Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка

Код ЄДРПОУ: 02136554

Установа банку: ГУДКСУ в м.Києві

Код банку: 820019

Рахунок отримувача: 35425014001040

Призначення платежу: Благодійний внесок на розвиток матеріально-технічної бази Університету.

Завантажити квитанцію