Міжнародна діяльність

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Журавель  Т. В. з 26 по 28 листопада 2013 року взяла участь у Міжнародній конференції «Розширення доступу до послуг консультування і тестування на ВІЛ для підлітків», що була проведена у м. Баку (Азербайджан) за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу.

Країни-учасниці конференції: Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Узбекистан, Україна.

Основними завданнями конференції були такі:

1. Провести огляд досягнень країн-учасниць конференції та поділитися досвідом і кращими практиками щодо поліпшення доступу підлітків до тестування на ВІЛ.

2. Провести аналіз бар'єрів і проблем, пов'язаних з консультуванням і тестуванням на ВІЛ серед підлітків, у тому числі вплив методів проведення тестування на його прийняття підлітками, повідомлення про результат тесту і перенаправлення для надання подальшої допомоги.

3. Обговорити особливості проведення тестування підлітків груп ризику та шляхи підвищення доступності та якості медичної та соціальної допомоги для даної групи.

4. Розробити схему взаємодії між ключовими партнерами з країн-учасниць конференції і створити Регіональний навчально-методичний ресурсний центр з питань консультування і тестування на ВІЛ серед підлітків.

Журавель Т.В. виступила із доповіддю «Досвід реалізації програм, спрямованих на профілактику ВІЛ, серед підлітків груп ризику в Україні» на пленарному засіданні та провела майстер-клас з питань використання настільних ігор у профілактичній роботі.

Учасники конференції також мали змогу відвідати Державний музей імені Гейдара Алієва та ознайомитися з історією, культурою та традиціями Азербайджану.

IMG 1245 IMG 1269 IMG 0016 IMG 0159

Звіт про міжнародну діяльність науково-педагогічного складу Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка за 2012 рік