oserhieienkova

o.serhieienkova@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Сергєєнкова Оксана Павлівна

Завідувач кафедри психології особистості та соціальних практик

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор психологічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: У 1991 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю "педагогіка та психологія (дошкільна)".

Досвід роботи:  З 1991р. по 2008р. працювала: асистент кафедри психології Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького; вчитель початкових класів загальноосвітньої школи № 41 м. Києва; викладач психолого-педагогічних дисциплін Національного медичного університету імені О.О.Богомольця; доцент кафедри психології Київського національного лінгвістичного університету; професор кафедри дистанційного навчання Інституту заочного та дистанційного навчання Національного авіаційного університету.

Наукова діяльність:  У 1994 році захистила дисертацію на тему "Формування запитування у дітей 6-7 років" на здобуття наукового звання кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія.  У 2001 році присвоєно вчене звання доцента. У 2007 році захистила докторську дисертацію на тему «Психологічні основи формування професійної індивідуальності майбутніх учителів». У 2011 році присвоєно вчене звання професо ра кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.
З вересня 2008 року очолює кафедру психології особистості та соціальних практик Київського  університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:дослідження актуальних проблем педагогічної тавікової психології; психології особистості, сучасних питань психологіїпраці; наукових напрямів професійного вибору та становленняособистості студентської молоді на сучасному етапі реформуванняосвіти.

Основні праці присвяченню становленню та формуваннюіндивідуальності особистості на професійному шляху, проблемамскладових професійної індивідуальності, питанням професійноїкомпетентності та її набуття в умовах вузівської підготовки фахівців.

Автор 63 наукових праць.

Інше

Нагороди : Сергєєнкова О.П. нагороджена почесною відзнакою «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок в справу розбудови України на високий професіоналізм» (2009).