Оголошується прийом документів для нарахування додаткових балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності та громадському житті

Шановні студенти!
Оголошується прийом документів для нарахування додаткових балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності та громадському житті.
Надсилати документи можуть студенти, які навчаються як на бюджеті, так і на контракті.
У листі зазначайте  шифр групи та бюджет, чи контракт.

Документи надсилайте на корпоративну пошту Музиченко Ірині Вікторівні (i.muzychenko@kubg.edu.ua) заступнику декана  з науково-педагогічної  та соціально-гуманітарної роботи  до 12.12. 2023 року (13.00).

З переліком показників та балів
спортивній діяльності та громадському житті можете ознайомитись за посиланням
Дод.бали зима 2023