Співчуття Марині Миколаївні Лехолетовій, старшому викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи з приводу тяжкої втрати – смерті матері.

Колектив Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти висловлює щирі співчуття Марині Миколаївні Лехолетовій, старшому викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи з  приводу тяжкої втрати – смерті матері.
До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова підтримки, аби загоїти цю рану. Однак, важливо знати, що світлі спогади про рідну людину завжди будуть сильнішими за смерть.
Нехай світла пам’ять про маму Марини Миколаївни назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій.  вічна память
Разом з Мариною Миколаївною розділяємо біль втрати та підтримуємо її у годину скорботи.
Вічна пам’ять…