Зустріч з першокурсниками

29 серпня 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись організаційні збори зі студентами першого курсу.

Цьогоріч студетсько-викладацька родина Інституту поповнилість 155 майбутніми фахівцями із психології, практичної психології, соціальної педагогіки, соціальної роботи та спеціальної освіти (логопедії).
   Під час організаційної зустрічі студенти та їх батьки познайомились з професорсько-викладацьким складом Інституту, керівниками підрозділів, методистами, Студентською Радою,кураторами академічних груп І курсу, особливостями організації освітнього процесу в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка та ін.
Колектив Інституту людини щиро вітає нове поповнення та бажає всіляких звершень, досягнення цілей і яскравого студентського життя!

ZzP3

ZzP5