Вручення дипломів випускникам-магістрам

30 червня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам.
Vypusk magister
Цьогоріч Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка підготував 32  висококваліфікованих фахівців​
за освітнім рівнем "магістр" за трьома спеціальностями: Соціальна педагогіка, Практична психологія, Психологія.
Наші випусники мають неабиякі досягенння:

-          Учасники міжнародних, всеукраїнських, регіональних наукових та науково-практичних конференцій, семінарів;

-          Бондаренко Вікторія – 4 місце ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» (2015р.)

-          Лимар Тетяна – переможець (1 місце) ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» (2016р.), 3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук» у галузі «Педагогічна та вікова психологія» (2015р.)

-          Сертифіковані тренери-практики за різними напрямками

-          Психологи-практики, які нині працюють у різних установах міста Київ

-          Сертифіковані тренери та працівники Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»

-          Активні учасники науково товариства молодих вчених, аспірантів, студентів

-       Качуровська Вікторія – переможець (1 місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук» у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка» (2015р.)

Вітаємо випускників і бажаємо успіхів, самореалізації та всіляких гараздів!